The ash
In Antwerpen centrum kan je stijlvol overnachten bij The Ash. Omdat je als reiziger of citytripper soms op een nachtelijk uur aankomt, willen ze bij The Ash de check-in procedure zo eenvoudig en gebruiksvriendelijk mogelijk maken. Met dit vraagstuk kwamen ze tot bij Swift.

Animatievideo’s én stripverhalen
Om in te checken heb je bij The Ash (momenteel) 4 opties. Als je aankomt, wil je liefst enkel de optie bekijken die aansluit bij jouw profiel. Daarom creëerden we een interactieve video, waarin je na een korte inleiding op jouw gewenste check-in-methode kan klikken. Je krijgt dan meteen de uitleg te zien die van toepassing is op jou.
Modere landingspage
De check-in-procedure werkten we ook uit als een landingspagina, zodat je ook de verschillende methodes op 1 pagina kan bekijken.


Vernieuwde website
Naast deze landingspagina werkten we ook de hele website bij zodat hij er hedendaags uitziet en een snelle laadtijd heeft.



Het resultaat?